هر چه به پاییز نزدیک تر می شویم، اطلاعات بیشتری راجع به Apple iPhone 6 اخیر فاش می شود. در چند هفته ی اخیر، نمونه های زیادی از دستگاه های تقلبی با عکس هایی در حالت های مختلف از آنها را مشاهده کرده ایم.

هرچند وقتی به این نمونه ها نگاه می کنیم ممکن است از نزدیک بودن این مدل ها به طراحی واقعی این iPhone جدید تعجب کنیم.

مدل های ساختگی iPhone 6

اگر آخرین گزارشات از ژاپن واقعی تلقی شود، این طرح ها، به نظر می رسد بسیار نزدیک به طرح های واقعی هستند. این نمونه های تقلبی نشانه هایی از طراحی iPhone 6 را ارائه می دهند، اما زمینه هایی وجود دارد که آنها در آن ناقص هستند.

به عنوان مثال، با توجه به کسانی که ادعا می کنند به طراحی این گوشی های هوشمند دسترسی داشته اند، راه راه های سفیدی که در پشت مدل های تقلبی دارای برجستگی هستند جزیی از طرح نهایی iPhone 6 نخواهند بود.

علاوه بر این، گوشی بعدی Apple با صفحه نمایش منحنی ارائه خواهد شد که کاملا در داخل پوشش آلومینیومی جا خواهد گرفت، و اجازه ی تغییری بدون درز از ماده ای به ماده ی دیگر را می دهد (برخلاف آنچه در iPhone 5S اتفاق افتاد که در محل اتصال صفحه نمایش به فلز دارای لبه ی تیز بود).

در نهایت، کلید  Home در نمونه های تقلبی کاملا منطبق نیست، و این نکته امری است که در فروش مدل های iPhone 6 تغییر ایجاد می کند-همانگونه که با توجه به شهرت کمپانی Apple برای توجه وسواس گونه به جزییات، از این شرکت انتظار می رود.

 

منبع: ترجمه تخصصی