آی فون 6 اواخر در شایعات پخش شده است. به صورت کاملا نادری تولید کننده ی چینی اپل فوکس کون فاش کرده است که هر دو مدل 4.7 اینچی و 5و5 اینچی محصول جدید اپل را، درست ساعاتی چند قبل از نشست اخیر WWDC ، تولید می کند.

در حال حاضر، رخنه ی دیگری از چین پنل پشتی مدل 4.7 اینچی را دوباره نشان می دهد، اینبار با لوگویی کنده کاری شده از کمپانی اپل.

کمپانی اپل به طور سنتی از استفاده ی از لوگوی کنده کاری شده روی گوشی های هوشمند خود خودداری می کند، که این امر بر این نکته تکیه دارد که یک لوگو روی سطح دستگاه به صورت ورقه ای اعمال شده است. در حال حاضر فرض شده است که مقطع قطع جریان آی پد حتی می تواند روشن شود، و احتمالا مورد استفاده برای هشدار اطلاع رسانی قرار گیرد. این موفقیت اخیر دور از انتظار است، با این حال، در آخرین آی پد مینی لوگوی کنده کاری شده روشن نمی شود، و به جای این امر برای غلبه بر اثر حفاظتی پوشش فلزی که روی آنتن داخلی داشت، به کار می رود.

نمای کناری دکمه ی استاندارد آشنای بی صدا ساختن و دکمه های صدای کشیده را در کناره ی سمت چپ نشان می دهد، که با شکاف محفظه ی سیم کارت و دکمه ی روشن خاموش کردن/قفل کردن همراه می شود. دکمه ی اخیر به نیمه ی پایینی قاب منتقل شده تا به قول معروف آن را با توجه به تجهیزات بزرگتر ارائه شده در نمایشگر 4.7 اینچی در دسترس بهتر قرار دهد.

رخنه ی اخیر با نگاه های اجمالی اخیر آی فون 6 همزمان بوده است، بنابراین به نظر می رسد آی فونی با نمایشگر بزرگتر بلاخره به واقعیت بپیوندد. منتظر اخبار بیشتر راجه به آی فون 6، و هرآنچه که در مورد مغایرت های نمایشگری خواهد داشت، همچنان که زمان شروع ارائه ی سپتامبر نزدیک می شود، باشید.

 

منبع: ترجمه تخصصی